Αποτελεσματα Εκθεσης ΟΚΑΔΕ στις Σερρες

Εκτυπώσιμη μορφήΕκτυπώσιμη μορφήΑποστολή με emailΑποστολή με email

 

Αποτελέσματα 33ης Εκθεσης Μορφολογίας -7/7/2013 -Σέρρες.

 

ΠΟΪΝΤΕΡ - ΚΡΙΤΗΣ: ΦΡΑΓΓΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ.

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΚΟΥΤΑΒΙΩΝ ΑΡΣΕΝΙΚΩΝ.
1ο Υποσχόμενο Best Desing by Kladakis Φανουράκης Μανώλης

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΝΕΩΝ ΑΡΣΕΝΙΚΩΝ.
1ος Εξαίρετος CACJ Never di Ioannina Παππάς Βύρωνας
2ος Εξαίρετος RCACJ Pako of Sfagia Κανδυλιάρης Παν.
3ος Εξαίρετος Amos Τριανταφύλλου Δήμος
4ος Εξαίρετος Raf of Sfagia Κανδυλιάρης Παν.
Εξαίρετος Legolas di Ioannina Πετούση Ελένη
Εξαίρετος Nero Dimitrios Kapatos Κλωνάρης Μιχάλης
Πολύ Καλός Orfeo Cane di Loumario Σιούτης Γιωργ.
Πολύ Καλός Sam Porto di Cane Μανάβης-Κατσαρής
Πολύ Καλός Ras Βιτούλας Αθανάσιος

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΝΕΩΝ ΘΗΛΥΚΩΝ.
1ος Εξαίρετος CACJ Poli of Sfagia Κανδυλιάρης Παν.
2ος Εξαίρετος Persa of Sfagia Κανδυλιάρης Παν.
3ος Πολύ Καλός Roi Βιτούλας Αθανάσιος
Πολύ Καλός Keli-Aja od Ivanica Βασιλούδης Γιάννης

 

ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΝΕΩΝ

Never di Ioannina Παππάς Βύρωνας

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΦΗΒΩΝ ΑΡΣΕΝΙΚΩΝ.
1ος Εξαίρετος CAC Niko of Sfagia Κανδυλιάρης Παν.

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΦΗΒΩΝ ΘΗΛΥΚΩΝ.
1ος Εξαίρετος RCAC Lamia di Ioannina Κανόπουλος Χρήστος

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΟΙΚΤΗ ΑΡΣΕΝΙΚΩΝ.
1ος Εξαίρετος Anibale Plutonhunting Farm Κανδυλιάρης Παν.

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΟΙΚΤΗ ΘΗΛΥΚΩΝ.
1ος Εξαίρετος CAC Ina of Sfagia Κανδυλιάρης Παν.
2ος Εξαίρετος Niovi di Ioannina Κανόπουλος Χρήστος
Πολύ Καλός Iliopoulos Brook Χονδρούλης Γεώργιος

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΑΡΣΕΝΙΚΩΝ.
1ος Εξαίρετος RCAC Mplek Cane di Loumario Σεϊτανίδης Στ.
2ος Πολύ Καλός Gotto di Tsoto Τσοτόπουλος Γιώργ.
3ος Πολύ Καλός Delmar Desing by Kladakis Κλαδάκης Δημ.

 

ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΦΥΛΗΣ

Niko of Sfagia Κανδυλιάρης Παν.

 

ΑΓΓΛΙΚΟΙ ΣΕΤΤΕΡ - ΚΡΙΤΗΣ: ΝΙΑΝΙΟΣ ΓΑΒΡΙΗΛ.

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΚΟΥΤΑΒΙΩΝ ΑΡΣΕΝΙΚΩΝ.
1ο Πολλά Υποσχόμενο Iliopoulos Dick Παπούδας-Ηλιόπουλος

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΚΟΥΤΑΒΙΩΝ ΘΗΛΥΚΩΝ.
1ο Πολλά Υποσχόμενο Alfi Καϊναδόγλου Βασίλης

 

ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΚΟΥΤΑΒΙ

Alfi Καϊναδόγλου Βασίλης

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΝΕΩΝ ΑΡΣΕΝΙΚΩΝ.
1ος Εξαίρετος CACJ Bruno Anatolikis Romilias Καϊναδόγλου
2ος Εξαίρετος One Dream Kosmas Cyclopas Παπαδημητρίου Ηλ.
3ος Εξαίρετος Ivic Gruppo di Giorgio Δουλκέρογλου Γιώρ.
Πολύ Καλός Perseas tis Stigos Πετμεζάς Τάσος

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΝΕΩΝ ΘΗΛΥΚΩΝ.
1ος Εξαίρετος CACJ Bora Anatolikis Romilias Ζαφειρούδης Χρήστος
2ος Εξαίρετος RCACJ Ina Gruppo di Giorgio Δουλκέρογλου Γιώρ.
3ος Εξαίρετος Benny Anatolikis Romilias Κούτρας Θεόφιλος
4ος Πολύ Καλός Diana Σεφερίδης Ευστράτιος
Πολύ Καλός Barbie Anatolikis Romilias Ζαφειρούδης Χρήστος

 

ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΝΕΩΝ

Bruno Anatolikis Romilias Καϊναδόγλου

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΦΗΒΩΝ ΑΡΣΕΝΙΚΩΝ.
1ος Πολύ Καλός Αργος Μαυρομάτης Δήμος
2ος Πολύ Καλός Apollon Μπαγώτης Κων.

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΟΙΚΤΗ ΑΡΣΕΝΙΚΩΝ.
1ος Εξαίρετος RCAC Cerpico le Foyerdusetter Ζαφειρούδης Χρήστος
2ος Εξαίρετος Gianni del Duda Πάτσης Κυριάκος
3ος Εξαίρετος Rino Digal Καλαϊτζίδης Κων.
4ος Πολύ Καλός Dallas de Feakesland Τζαμπαζής Αθ.
Πολύ Καλός Stephanensis Ramon Δημητριάδης Ανδ.
Πολύ Καλός Carol Πάππος Κων.

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΟΙΚΤΗ ΘΗΛΥΚΩΝ.
1ος Εξαίρετος CAC Rijanis Karma Μάρτης-Φιλιππίδης
2ος Εξαίρετος RCAC Tasi Digal Θεοδωριάδης Δημ.
3ος Εξαίρετος Angelina Gruppo di Giorgio Δουλκέρογλου Γιώρ.
Εξαίρετος Didi de Feakesland Θεοδωριάδης Δημ.
Πολύ Καλός Radentis Siria Σεφερίδης Ευστράτιος
Πολύ Καλός Java Τριανταφύλλου Δήμος

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΑΡΣΕΝΙΚΩΝ.
1ος Εξαίρετος CAC Rijanis Klaud Μάρτης-Φιλιππίδης
2ος Εξαίρετος Dylan Gruppo di Giorgio Δουλκέρογλου Γιώρ.
3ος Εξαίρετος Ciro Sirtouf Πρέζας Νικ.
Πολύ Καλός Vorras Λεμπέσης-Πουλέτης

 

ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΦΥΛΗΣ

Rijanis Karma Μάρτης-Φιλιππίδης

 

ΓΚΟΡΝΤΟΝ ΣΕΤΤΕΡ.

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΝΕΩΝ ΑΡΣΕΝΙΚΩΝ.
1ος Πολύ Καλός Dan Τριανταφύλλου Παύλος

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΝΕΩΝ ΘΗΛΥΚΩΝ.
1ος Εξαίρετος CACJ Ntiva Κιούσου Μαρία

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΟΙΚΤΗ ΘΗΛΥΚΩΝ.
1ος Εξαίρετος CAC Foresters Quality of Darkmoor Τριανταφύλλου Π.
2ος Εξαίρετος RCAC Boheme di Velharri Ρωμανιάς Νικ.

 

ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΦΥΛΗΣ

Foresters Quality of Darkmoor Τριανταφύλλου Π.

 

ΙΡΛΑΝΔΙΚΑ ΣΕΤΤΕΡ.

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΝΕΩΝ ΑΡΣΕΝΙΚΩΝ.
1ος Εξαίρετος CACJ Τζάκος Καμπόλης Χρήστος

 

ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΝΕΩΝ

Τζάκος Καμπόλης Χρήστος

 

1ο ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΕΚΤΡΟΦΕΙΟ

di Ioannina-Παππάς Βύρωνας .

 

2ο ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΕΚΤΡΟΦΕΙΟ

of Sfagia- Κανδυλιάρης Παναγιώτης

 

ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΚΟΥΤΑΒΙ ΕΚΘΕΣΗΣ

Alfi Καϊναδόγλου Βασίλης

 

ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΝΕΩΝ ΕΚΘΕΣΗΣ

Never di Ioannina   Παππάς Βύρωνας

 

ΑΝΑΠΛ.ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΝΕΩΝ ΕΚΘΕΣΗΣ

Τζάκος    Καμπόλης Χρήστος

 

ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΕΚΘΕΣΗΣ

Niko of Sfagia     Κανδυλιάρης Παν.

 

ΑΝΑΠΛ. ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΕΚΘΕΣΗΣ

Rijanis Karma    Μάρτης-Φιλιππίδης

 
About the Author
Εικόνα admin

admin

Facebook Comments Box