Αρχική iHunt.gr Αποτελεσματα εκθεσεων μορφολογιας στα Ιωαννινα

Αποτελεσματα εκθεσεων μορφολογιας στα Ιωαννινα

από iHunt Team
logo_okade3_0

demobanner

Έγιναν το περασμένο Σαββατοκύριακο δυο εκθέσεις μορφολογίας στα Ιωάννινα με διοργανωτή τον Όμιλο Πόνιτερ και Σεττερ. Τα αποτελέσματα έχουν ως εξής :



Αποτελέσματα 34ης Έκθεσης Μορφολογίας CAC-27/7/2013 -Γιάννενα.

 
ΠΟΪΝΤΕΡ – ΚΡΙΤΗΣ: DELLATORRE PINO.

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΚΟΥΤΑΒΙΩΝ ΑΡΣΕΝΙΚΩΝ.

1ο Πολλά Υποσχόμενο Messi de la Palmosa Κοντός Μιχάλης

ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΚΟΥΤΑΒΙ
Messi de la Palmosa Κοντός Μιχάλης

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΝΕΩΝ ΑΡΣΕΝΙΚΩΝ
1ος Εξαίρετος Never di Ioannina Παππάς Βύρωνας

2ος Εξαίρετος Pako of Sfagia Κανδυλιάρης Παν.

Πολύ Καλός Legolas di Ioannina Πετούση Ελένη

Πολύ Καλός Nero Dimitrios Kapatos Κλωνάρης Μιχάλης
Πολύ Καλός Κρολ Κώτσης Περικλής

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΝΕΩΝ ΘΗΛΥΚΩΝ
1ος Εξαίρετος Gina di Ioannina Παππάς Βύρωνας

ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΝΕΩΝ
Never di Ioannina Παππάς Βύρωνας
 
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΦΗΒΩΝ ΑΡΣΕΝΙΚΩΝ
1ος Εξαίρετος RCAC Niko of Sfagia Κανδυλιάρης Παν.

2oς Εξαίρετος Zil de la Palmosa Παπανδρέου Μιχ.

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΦΗΒΩΝ ΘΗΛΥΚΩΝ
1ος Εξαίρετος Lamia di Ioannina Κανόπουλος Χρήστος

2ος Εξαίρετος Nefeli of Sfagia Παπαχρήστος Χαρ.
 
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΟΙΚΤΗ ΑΡΣΕΝΙΚΩΝ

1ος Εξαίρετος CAC Asso Plutonhunting Farm Χαλκίτης Θέμελης

2ος Εξαίρετος Morgan Free di Astro Vente Μαυροθαλασσίτης

3ος Εξαίρετος Figo de la Palmosa Κωνσταντίνου Σπ.

4ος Εξαίρετος Pablo Erchia’s Αποσπόρης Ανδρέας

Εξαίρετος Paris Erchia’s Αποσπόρης Ανδρέας

Εξαίρετος Chagal des Buveurs D’air Αποσπόρης Ανδρέας

Εξαίρετος Bos Αποσπόρης Ανδρέας

Εξαίρετος Rio Μπρέχας Χαραλ.

Πολύ Καλός Goufy san Mareta Μπότσαρης Βαγγ.

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΟΙΚΤΗ ΘΗΛΥΚΩΝ
1ος Εξαίρετος CAC Thalia of Sfagia Κανδυλιάρης Παν
2ος Εξαίρετος RCAC Sugar Ray di Astro Vente Μαυροθαλασσίτης

3ος Εξαίρετος Niovi di Ioannina Κανόπουλος Χρήστος

4ος Εξαίρετος Froda de la Palmosa Γονιδάκης Αγγελος

Εξαίρετος Borra Plutonhunting Farm Χαλκίτης Θέμελης

Εξαίρετος Pola Erchia’s Αποσπόρης Ανδρέας

Εξαίρετος Gaia Κωνσταντίνου Γεωργ.

Καλός Roula Μπρέχας Χαραλ.

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΑΡΣΕΝΙΚΩΝ
1ος Εξαίρετος Piero Μαντούδης Σταμ

2ος Πολύ Καλός Hugo Σακαντάνης Βασίλης

3ος Πολύ Καλός Krol Πάνου Θανασης

4ος Πολύ Καλός Kavadias Liadinis Καββαδίας Έκτορας

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΘΗΛΥΚΩΝ
1ος Εξαίρετος Adora bella di Zambra Κλωνάρης Μιχ.

Πολύ Καλός Honda Σακαντάνης Βας.

Πολύ Καλός Brook Κλωνάρης Μιχ.

ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΦΥΛΗΣ
Asso Plutonhunting Farm Χαλκίτης Θέμελης

ΑΓΓΛΙΚΟΙ ΣΕΤΤΕΡ – ΚΡΙΤΗΣ: GEMINIANNI IVO.

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΝΕΩΝ ΑΡΣΕΝΙΚΩΝ

1ος Πολύ Καλός Alex Μόκρης Βασίλης

2ος Πολύ Καλός Bruno Anatolikis Romilias Καϊναδόγλου
3ος Πολύ Καλός Ivic Gruppo di Giorgio Δουλκέρογλου Γιώρ.

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΝΕΩΝ ΘΗΛΥΚΩΝ.
1



1ος Εξαίρετος Benny Anatolikis Romilias Κούτρας Θεόφιλος


2ος Εξαίρετος Ina Gruppo di Giorgio Δουλκέρογλου Γιώρ.

ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΝΕΩΝ

Benny Anatolikis Romilias Κούτρας Θεόφιλος

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΦΗΒΩΝ ΘΗΛΥΚΩΝ.



1ος Πολύ Καλός Melina Gruppo di Giorgio Δουλκέρογλου Γιώρ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΟΙΚΤΗ ΑΡΣΕΝΙΚΩΝ

1ος Πολύ Καλός Jian Τσούτσης Νικ.


2ος Πολύ Καλός Tito Παπαδόπουλος Σωτ.

3ος Πολύ Καλός Dyablo Brestovaska Eli Καϊναδόγλου Βας.


Πολύ Καλός Ramioti’s Dill Τσούτσης Χρ.

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΟΙΚΤΗ ΘΗΛΥΚΩΝ




1ος Εξαίρετος CAC Iris tou Kinageta Τσαμαντάκης Γιωργ.


2ος Εξαίρετος RCAC Rijanis Karma Φιλιππίδης-Μάρτης

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΑΡΣΕΝΙΚΩΝ


1ος Εξαίρετος CAC Rijanis Klod Φιλιππίδης-Μάρτης


2ος Εξαίρετος RCAC Bell Rajkal Μόκρης Βασιλης




3ος Εξαίρετος Togo del Zagnis Zagni Libero


Εξαίρετος Full Masiero Fran.


Πολύ Καλός Kavadias Markos Καββαδίας Εκτ.


Πολύ Καλός Hectore del Zagnis Pedrazzetti Roberto


Πολύ Καλός Dylan Gruppo di Giorgio Δουλκέρογλου Γιώρ.

ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΦΥΛΗΣ

Rijanis Klod Φιλιππίδης-Μάρτης

1ο ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΕΚΤΡΟΦΕΙΟ: de la Palmosa-Γονιδάκης Άγγελος
2ο ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΕΚΤΡΟΦΕΙΟ : di Ioannina-Παππάς Βύρωνας .
ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΚΟΥΤΑΒΙ ΕΚΘΕΣΗΣ: Messi de la Palmosa Κοντός Μιχάλης
ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΝΕΩΝ ΕΚΘΕΣΗΣ: Never di Ioannina Παππάς Βύρωνας
ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΕΚΘΕΣΗΣ: Rijanis Klod Φιλιππίδης-Μάρτης
ΑΝΑΠΛ. ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΕΚΘΕΣΗΣ: :Asso Plutonhunting Farm Χαλκίτης Θέμ.



Αποτελέσματα 35ης Έκθεσης Μορφολογίας CAC-28/7/2013-Γιάννενα.

 

ΠΟΪΝΤΕΡ – ΚΡΙΤΗΣ: GEMINIANNI .

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΚΟΥΤΑΒΙΩΝ ΑΡΣΕΝΙΚΩΝ.
1ο Πολλά Υποσχόμενο Messi de la Palmosa Κοντός Μιχάλης

ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΚΟΥΤΑΒΙ:
Messi de la Palmosa Κοντός Μιχάλης

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΝΕΩΝ ΑΡΣΕΝΙΚΩΝ.
1ος Εξαίρετος Never di Ioannina Παππάς Βύρωνας
2ος Εξαίρετος Dark della Argithea Μερεντίτης Δημοσθένης
3ος Εξαίρετος Pako of Sfagia Κανδυλιάρης Παν.
Εξαίρετος Κρολ Κώτσης Περικλής
Πολύ Καλός Nero Ζώης Αλέξ.
Πολύ Καλός Ramon della Argithea Μερεντίτης Δημοσθένης

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΝΕΩΝ ΘΗΛΥΚΩΝ.
1ος Πολύ Καλός Gina di Ioannina Παππάς Βύρωνας

ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΝΕΩΝ
Never di Ioannina Παππάς Βύρωνας

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΦΗΒΩΝ ΑΡΣΕΝΙΚΩΝ.
1ος Εξαίρετος RCAC Niko of Sfagia Κανδυλιάρης Παν.
2oς Εξαίρετος Zil de la Palmosa Παπανδρέου Μιχ.

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΦΗΒΩΝ ΘΗΛΥΚΩΝ.
1ος Εξαίρετος Lamia di Ioannina Κανόπουλος Χρήστος
2ος Εξαίρετος Nefeli of Sfagia Παπαχρήστος Χαρ.

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΟΙΚΤΗ ΑΡΣΕΝΙΚΩΝ.
1ος Εξαίρετος CAC Asso Plutonhunting Farm Χαλκίτης Θέμελης
2ος Εξαίρετος Morgan Free di Astro Vente Μαυροθαλασσίτης
3ος Εξαίρετος Pablo Erchia’s Αποσπόρης Ανδρέας
4ος Εξαίρετος Chagal des Buveurs D’air Αποσπόρης Ανδρέας
Εξαίρετος Paris Erchia’s Αποσπόρης Ανδρέας
Εξαίρετος Figo de la Palmosa Κωνσταντίνου Σπ.
Πολύ Καλός Bos Αποσπόρης Ανδρέας
Πολύ Καλός Rio Μπρέχας Χαραλ.
Πολύ Καλός Kindom di comi Πετρόπουλος Σπ.
Πολύ Καλός Pepe Φραστάνης Λάμπρος
Πολύ Καλός Panoramix di Ioannina Δημητρίου Χρήστος
Πολύ Καλός Aron bella di Zampra Ζάμπρας Βασιλης

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΟΙΚΤΗ ΘΗΛΥΚΩΝ.
1ος Εξαίρετος CAC Sugar Ray di Astro Vente Μαυροθαλασσίτης
2ος Εξαίρετος RCAC Thalia of Sfagia Κανδυλιάρης Παν.
3ος Εξαίρετος Borra Plutonhunting Farm Χαλκίτης Θέμελης
4ος Εξαίρετος Pola Erchia’s Αποσπόρης Ανδρέας
Εξαίρετος Niovi di Ioannina Κανόπουλος Χρήστος
Εξαίρετος Froda de la Palmosa Γονιδάκης Αγγελος
Εξαίρετος Gaia Κωνσταντίνου Γεωργ.
Πολύ Καλός Roula Μπρέχας Χαραλ.

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΑΡΣΕΝΙΚΩΝ.
1ος Εξαίρετος Piero Μαντούδης Σταμ.
2ος Εξαίρετος Krol Πάνου Θανασης
3ος Εξαίρετος Hugo Σακαντάνης Βασίλης

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΘΗΛΥΚΩΝ.
1ος Εξαίρετος Brook Κλωνάρης Μιχ.
2ος Εξαίρετος Adora bella di Zambra Κλωνάρης Μιχ.
3ος Πολύ Καλός Honda Σακαντάνης Βας.

ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΦΥΛΗΣ:
Asso Plutonhunting Farm Χαλκίτης Θέμελης

ΑΓΓΛΙΚΟΙ ΣΕΤΤΕΡ – ΚΡΙΤΗΣ: ΝΤΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ.

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΝΕΩΝ ΑΡΣΕΝΙΚΩΝ.
1ος Πολύ Καλός Alex Μόκρης Βασίλης
2ος Πολύ Καλός Bruno Anatolikis Romilias Καϊναδόγλου
3ος Πολύ Καλός Ivic Gruppo di Giorgio Δουλκέρογλου Γιώρ.
Πολύ Καλός Alex Afidnai Zoro Χατζάρας Τασος

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΝΕΩΝ ΘΗΛΥΚΩΝ.
1ος Εξαίρετος Ina Gruppo di Giorgio Δουλκέρογλου Γιώρ.

ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΝΕΩΝ:
Ina Gruppo di Giorgio Δουλκέρογλου Γιώρ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΦΗΒΩΝ ΘΗΛΥΚΩΝ.
1ος Πολύ Καλός Melina Gruppo di Giorgio Δουλκέρογλου Γιώρ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΟΙΚΤΗ ΑΡΣΕΝΙΚΩΝ.
1ος Εξαίρετος Dyablo Brestovaska Eli Καϊναδόγλου Βας.
2ος Εξαίρετος Tito Παπαδόπουλος Σωτ.

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΟΙΚΤΗ ΘΗΛΥΚΩΝ.
1ος Εξαίρετος CAC Rijanis Karma Φιλιππίδης-Μάρτης
2ος Εξαίρετος RCAC Iris tou Kinageta Τσαμαντάκης Γιωργ.

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΑΡΣΕΝΙΚΩΝ.
1ος Εξαίρετος CAC Rijanis Klod Φιλιππίδης-Μάρτης
2ος Εξαίρετος RCAC Bell Rajkal Μόκρης Βασιλης
3ος Πολύ Καλός Dylan Gruppo di Giorgio Δουλκέρογλου Γιώρ.

ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΦΥΛΗΣ
Rijanis Klod Φιλιππίδης-Μάρτης

1ο ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΕΚΤΡΟΦΕΙΟ: de la Palmosa-Γονιδάκης Άγγελος

2ο ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΕΚΤΡΟΦΕΙΟ : di Ioannina-Παππάς Βύρωνας .

ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΚΟΥΤΑΒΙ ΕΚΘΕΣΗΣ: Messi de la Palmosa Κοντός Μιχάλης

ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΝΕΩΝ ΕΚΘΕΣΗΣ: Never di Ioannina Παππάς Βύρωνας

ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΕΚΘΕΣΗΣ: Rijanis Klod Φιλιππίδης-Μάρτης

ΑΝΑΠΛ. ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΕΚΘΕΣΗΣ: :Asso Plutonhunting Farm Χαλκίτης Θέμ.

 

Print Friendly, PDF & Email

demobanner

Print Friendly, PDF & Email


Σχετικά Άρθρα

Τα cookies επιτρέπουν μια σειρά από λειτουργίες που ενισχύουν την εμπειρία σας στο ihunt.gr. Χρησιμοποιώντας αυτόν τον ιστότοπο, συμφωνείτε με τη χρήση των cookies, σύμφωνα με τις οδηγίες μας Αποδοχή Περισσότερα