Αρχική iHunt.gr Αποτελεσματα 36ης & 37ης Εκθεσης Μορφολογιας ΟΚΑΔΕ..ΦΩΤΟ

Αποτελεσματα 36ης & 37ης Εκθεσης Μορφολογιας ΟΚΑΔΕ..ΦΩΤΟ

από iHunt Team
best_of_show

Αποτελέσματα 36ης Έκθεσης Μορφολογίας -Αθήνα 5/4/2014

ΠΟΪΝΤΕΡ – ΚΡΙΤΗΣ: Ivo Geminianni.

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΚΟΥΤΑΒΙΩΝ ΑΡΣΕΝΙΚΩΝ.
1ο Πολλά Υποσχόμενο Rasty di Astro Vente Μαυροθαλασσίτης Λευτ.
2ο Υποσχόμενο Tango of Sfagia Κανδυλιάρης Παν.
3ο Υποσχόμενο Psiharis Ventus Ron Βαζουλάκης-Ψυχάρης
Επαρκής Doukas di Varsos Team Βάρσος Ιωαν.

ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΚΟΥΤΑΒΙ: Rasty di Astro Vente Μαυροθαλασσίτης Λευτ.

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΝΕΩΝ ΘΗΛΥΚΩΝ.
1ος Εξαίρετος Sonia of Sfagia Κανδυλιάρης Παν.
2ος Εξαίρετος Ver Club Unika Βεργούλης Ιωαν.
Πολύ Καλός Psiharis Ventus Pima Αβραμίδης
Καλός Tara Περρής Γιωρ.

ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΝΕΩΝ: Sonia of Sfagia Κανδυλιάρης Παν.

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΦΗΒΩΝ ΑΡΣΕΝΙΚΩΝ.
1ος Πολύ Καλός Apolon Φλάμπουρης Γιωρ.
2ος Πολύ Καλός Viali di Varsos Team Βάρσος Ιωαν.

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΦΗΒΩΝ ΘΗΛΥΚΩΝ.
1ος Εξαίρετος Psiharis Ventus Neni Καρανάσου Κατερίνα

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΟΙΚΤΗ ΑΡΣΕΝΙΚΩΝ.
1ος Εξαίρετος CAC Big King del Duda Χαλκούσης Ιορδ.
2ος Εξαίρετος Morgan Free di Astro Vente Μαυροθαλασσίτης Λ.
3ος Εξαίρετος Niko of Sfagia Κανδυλιάρης Παν.
4ος Εξαίρετος Adam Αποσπόρης Ανδ.
Εξαίρετος Aga od Dose Χαλκούσης Ιορδ.
Εξαίρετος Aristani’s Konix Χρήστου Γ.
Πολύ Καλός Aron bella di Zambra Λαλικός Στ.
Πολύ Καλός Aron Χαλκούσης Ιορ.
Πολύ Καλός Vidouka di Varsos Team Κόλλιας Χρ.
Πολύ Καλός Nalu della Cisa Μπόρσης Γιωρ.

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΟΙΚΤΗ ΘΗΛΥΚΩΝ.
1ος Εξαίρετος CAC Sugar Ray di Astro Vente Μαυροθαλασσίτης Λ.
2ος Εξαίρετος Psiharis Ventus Ele Κυριακούλης
3ος Εξαίρετος Psiharis Ventus Zu Ψυχάρης-Αβραμίδης
4ος Εξαίρετος Psiharis Ventus Ina Ψυχάρης-Σκούρα
Εξαίρετος Psiharis Ventus Ada Βεργούλης Ιωαν.
Εξαίρετος Thalia of Sfagia Κανδυλιάρης Παν.
Πολύ Καλός Tea Χαλκούσης Ιορδ.

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΑΡΣΕΝΙΚΩΝ.
1ος Εξαίρετος RCAC Never di Ioannina Παππάς Β.
2ος Εξαίρετος Park Rajkal Χρήστου Γ.
3ος Εξαίρετος Mplek cane di Loumario Σεϊτανίδης Στ.
4ος Εξαίρετος Orfeo cane di Loumario Σιούτης Γ.
Εξαίρετος Furi Σβεστονώφ Κ.

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΘΗΛΥΚΩΝ.
1ος Εξαίρετος Alis Δεσποτόπουλος Κ.

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΑΡΣΕΝΙΚΩΝ.
1ος Εξαίρετος Psiharis Ventus Tuko Ψυχάρης-Αβραμίδης
2ος Εξαίρετος Astro Σοφούλης-Βεργούλης

ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΦΥΛΗΣ: Sugar Ray di Astro Vente Μαυροθαλασσίτης Λ.

ΑΓΓΛΙΚΟΙ ΣΕΤΤΕΡ – ΚΡΙΤΗΣ: Γιώργος Καλαντζής.

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΚΟΥΤΑΒΙΩΝ ΑΡΣΕΝΙΚΩΝ.
1ο Πολλά Υποσχόμενο Markos Ζερβός Ιωαν.
2ο Υποσχόμενο Thriasio Land Boris Πέτσης Δημ.

ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΚΟΥΤΑΒΙ: Markos Ζερβός Ιωαν.

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΝΕΩΝ ΑΡΣΕΝΙΚΩΝ.
1ος Πολύ Καλός Minoa Πέτσης Δημ.

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΦΗΒΩΝ ΑΡΣΕΝΙΚΩΝ.
1ος Εξαίρετος RCAC Thriasio Land Box Ηλίας Λεων.
2ος Εξαίρετος Thriasio Land Biktor Πέτσης Δημ.
3ος Πολύ Καλός Perseas tis Stigos Πετμεζάς Αν.

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΦΗΒΩΝ ΘΗΛΥΚΩΝ.
1ος Πολύ Καλός Thriasio Land Balia Πέτσης Δημ.

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΟΙΚΤΗ ΑΡΣΕΝΙΚΩΝ.
1ος Εξαίρετος Attilas di Almaliotis Αλμαλιώτης Δημ.
2ος Πολύ Καλός Ras Πέτσης Δημ.
3ος Πολύ Καλός Johny Ζερβός Ιωαν.

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΟΙΚΤΗ ΘΗΛΥΚΩΝ.
1ος Εξαίρετος Astra Σκοπελίτης Αλ.

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΑΡΣΕΝΙΚΩΝ.
1ος Εξαίρετος CAC Alex Afidnai Giuda Δέδες Σπύρ.
2ος Εξαίρετος Bel Rajkal Μόκρης Βας.

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΘΗΛΥΚΩΝ.
1ος Εξαίρετος CAC Alex Afidnai Crispa Δέδες Σπύρ.
2ος Εξαίρετος RCAC Alex Afidnai Cally Ηλίας Νίκος
3ος Εξαίρετος Lori Αλμαλιώτης Δ.
4ος Εξαίρετος Ciao Sirtouf Φουτρής Ιωαν.

ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΦΥΛΗΣ: Alex Afidnai Giuda Δέδες Σπύρ.

ΙΡΛΑΝΔΙΚΑ ΣΕΤΤΕΡ – ΚΡΙΤΗΣ: Γιώργος Καλαντζής.

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΚΟΥΤΑΒΙΩΝ ΑΡΣΕΝΙΚΩΝ.
1ο Υποσχόμενο Astor Τσίρμπας Στ.

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΦΗΒΩΝ ΑΡΣΕΝΙΚΩΝ.
1ος Εξαίρετος Apollon Πέτσης Δημ.

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΟΙΚΤΗ ΑΡΣΕΝΙΚΩΝ.
1ος Εξαίρετος CAC Celtic Αγγελόπουλος Παν.

ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΦΥΛΗΣ: Celtic Αγγελόπουλος Παν.

1ο ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΕΚΤΡΟΦΕΙΟ: Alex Afidnai –Δέδες Σπύρος.

2ο ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΕΚΤΡΟΦΕΙΟ : Psiharis Ventus-Ψυχάρης Χρήστος.

ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΚΟΥΤΑΒΙ ΕΚΘΕΣΗΣ: Rasty di Astro Vente- Μαυροθαλασσίτης

ΑΝΑΠΛ.ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΚΟΥΤΑΒΙ ΕΚΘΕΣΗΣ: Markos -Ζερβός Ιωαν.

ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΕΚΘΕΣΗΣ: Alex Afidnai Giuda -Δέδες Σπύρ.

ΑΝΑΠΛ. ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΕΚΘΕΣΗΣ: Sugar Ray di Astro Vente- Μαυροθαλασσίτης


Αποτελέσματα 37ης Έκθεσης Μορφολογίας -Αθήνα 6/4/2014

 
ΠΟΪΝΤΕΡ – ΚΡΙΤΗΣ: Pino Dellatorre.
 
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΚΟΥΤΑΒΙΩΝ ΑΡΣΕΝΙΚΩΝ.
1ο Πολλά Υποσχόμενο Tango of Sfagia Κανδυλιάρης Παν.
2ο Υποσχόμενο Psiharis Ventus Ron Βαζουλάκης-Ψυχάρης
Επαρκής Doukas di Varsos Team Βάρσος Ιωαν.
Επαρκής Faro Kifisias Χατζόπουλος Χρηστ.
 
 
ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΚΟΥΤΑΒΙ: Tango of Sfagia Κανδυλιάρης Παν.
 
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΝΕΩΝ ΑΡΣΕΝΙΚΩΝ.
1ος Πολύ Καλός Imittos Genesis Marlei Κοντογώνης Νικ.
2ος Πολύ Καλός Imittos Genesis Merfy Κοντογώνης Νικ.
 
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΝΕΩΝ ΘΗΛΥΚΩΝ.
1ος Εξαίρετος Psiharis Ventus Pima Αβραμίδης
2ος Εξαίρετος Sonia of Sfagia Κανδυλιάρης Παν.
3ος Εξαίρετος Ver Club Unika Βεργούλης Ιωαν.
Πολύ Καλός Tara Περρής Γιωρ.
 
ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΝΕΩΝ: Psiharis Ventus Pima Αβραμίδης
 
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΦΗΒΩΝ ΑΡΣΕΝΙΚΩΝ.
1ος Πολύ Καλός Viali di Varsos Team Βάρσος Ιωαν.
2ος Πολύ Καλός Apolon Φλάμπουρης Γιωρ.
3ος Πολύ Καλός Arno Ευαγγελίου Ευαγγ.
 
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΦΗΒΩΝ ΘΗΛΥΚΩΝ.
1ος Εξαίρετος Psiharis Ventus Neni Καρανάσου Κατερίνα
 
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΟΙΚΤΗ ΑΡΣΕΝΙΚΩΝ.
1ος Εξαίρετος CAC Niko of Sfagia Κανδυλιάρης Παν.
2ος Εξαίρετος RCAC Morgan Free di Astro Vente Μαυροθαλασσίτης Λ.
3ος Εξαίρετος Adam Αποσπόρης Ανδ.
4ος Εξαίρετος Big King del Duda Χαλκούσης Ιορδ.
Εξαίρετος Giuseppe Στακτοπούλου Δεσπ.
Εξαίρετος Aga od Dose Χαλκούσης Ιορδ.
Εξαίρετος Aron Χαλκούσης Ιορ.
Εξαίρετος Neron dim.Kapatos Μαρουδίτσης Ιωαν.
Εξαίρετος Atlas dim.Kapatos Καπάτος Δημ.
Πολύ Καλός Aron bella di Zambra Λαλικός Στ.
Πολύ Καλός Vidouka di Varsos Team Κόλλιας Χρ.
Πολύ Καλός Aristani’s Konix Χρήστου Γ.
Πολύ Καλός Imittos Genesis Romel Λαγός Κ.
Πολύ Καλός Franko tou Xudas Καραγιάννης Ν.
 
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΟΙΚΤΗ ΘΗΛΥΚΩΝ.
1ος Εξαίρετος CAC Sugar Ray di Astro Vente Μαυροθαλασσίτης Λ.
2ος Εξαίρετος RCAC Thalia of Sfagia Κανδυλιάρης Παν.
3ος Εξαίρετος Doukissa Ni Kontogonis Κοντογώνης Ν.
4ος Εξαίρετος Psiharis Ventus Zu Ψυχάρης-Αβραμίδης
Εξαίρετος Psiharis Ventus Ele Κυριακούλης
Εξαίρετος Psiharis Ventus Ina Ψυχάρης-Σκούρα
Εξαίρετος Psiharis Ventus Ada Βεργούλης Ιωαν.
Εξαίρετος Tea Χαλκούσης Ιορδ.
Εξαίρετος Hipoint sun Brek’n thru Clouds Μηλιώνης-Καλμπένη
Πολύ Καλός Imittos Genesis Rita Λαγός Κ.
 
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΑΡΣΕΝΙΚΩΝ.
1ος Εξαίρετος Psiharis Ventus Tuko Ψυχάρης-Αβραμίδης
2ος Εξαίρετος Never di Ioannina Παππάς Β.
3ος Εξαίρετος Park Rajkal Χρήστου Γ.
4ος Εξαίρετος Orfeo cane di Loumario Σιούτης Γ.
Εξαίρετος Furi Σβεστονώφ Κ.
Πολύ Καλός Mplek cane di Loumario Σεϊτανίδης Στ.
Πολύ Καλός Bernando Θεωνάς Γιωργ.
Πολύ Καλός Tropeon Ciro Παλμές Βας.
 
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΘΗΛΥΚΩΝ.
1ος Εξαίρετος Alis Δεσποτόπουλος Κ.
 
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΑΡΣΕΝΙΚΩΝ.
1ος Εξαίρετος Astro Σοφούλης-Βεργούλης
 
 
ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΦΥΛΗΣ: Niko of Sfagia Κανδυλιάρης Παν.
 
ΑΓΓΛΙΚΟΙ ΣΕΤΤΕΡ – ΚΡΙΤΗΣ: Ivo Geminianni.
 
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΚΟΥΤΑΒΙΩΝ ΑΡΣΕΝΙΚΩΝ.
1ο Υποσχόμενο Markos Ζερβός Ιωαν.
 
 
ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΚΟΥΤΑΒΙ: Markos Ζερβός Ιωαν.
 
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΝΕΩΝ ΑΡΣΕΝΙΚΩΝ.
1ος Πολύ Καλός Rocky tou Triantou Τριάντος Γιωργ.
 
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΝΕΩΝ ΘΗΛΥΚΩΝ.
1ος Εξαίρετος CAC Fedra tou Triantou Τριάντος Γιωργ.
 
 
ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΝΕΩΝ: Fedra tou Triantou Τριάντος Γιωργ.
 
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΦΗΒΩΝ ΑΡΣΕΝΙΚΩΝ.
1ος Εξαίρετος RCAC Thriasio Land Box Ηλίας Λεων.
 
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΟΙΚΤΗ ΑΡΣΕΝΙΚΩΝ.
1ος Εξαίρετος Tito Τριάντος Γιωργ.
2ος Εξαίρετος Attilas di Almaliotis Αλμαλιώτης Δημ.
3ος Πολύ Καλός Lapo tou Varsani Μητρόπουλος Παν.
Πολύ Καλός Johny Ζερβός Ιωαν.
Πολύ Καλός Hector de la Hetraie Pourpre Μανουσαρίδης Παντ.
 
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΟΙΚΤΗ ΘΗΛΥΚΩΝ.
1ος Εξαίρετος Peggy tou Triantou Τριάντος Γιωργ.
2ος Εξαίρετος Astra Σκοπελίτης Αλ.
 
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΑΡΣΕΝΙΚΩΝ.
1ος Εξαίρετος CAC Alex Afidnai Giuda Δέδες Σπύρ.
2ος Εξαίρετος Bel Rajkal Μόκρης Βας.
3ος Εξαίρετος Lux Peania’s Λάμπρου Γ.
Πολύ Καλός Calderas Genesis Ronaldo Ματθαίου Κ.
Πολύ Καλός Negus del Zaglas Ματθαίου Κ.
Πολύ Καλός Ras Ματθαίου Κ.
 
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΘΗΛΥΚΩΝ.
1ος Εξαίρετος Ciao Sirtouf Φουτρής Ιωαν.
2ος Εξαίρετος Lori Αλμαλιώτης Δ.
3ος Εξαίρετος Alex Afidnai Crispa Δέδες Σπύρ.
Εξαίρετος Alex Afidnai Cally Ηλίας Νίκος
Πολύ Καλός Strofilia’s Elly Παναγόπουλος Κ.
 
 
ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΦΥΛΗΣ: Alex Afidnai Giuda Δέδες Σπύρ.
 
ΙΡΛΑΝΔΙΚΑ ΣΕΤΤΕΡ – ΚΡΙΤΗΣ: Ivo Geminianni.
 
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΚΟΥΤΑΒΙΩΝ ΘΗΛΥΚΩΝ.
 
 
1ο Πολλά Υποσχόμενο Classic Point Roma the Eternal city Μηλιώνης-Καλμπένη
 
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΝΕΩΝ ΑΡΣΕΝΙΚΩΝ.
1ος Πολύ Καλός Anemos of the Irish Red Hunters Ασημακόπουλος
 
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΟΙΚΤΗ ΑΡΣΕΝΙΚΩΝ.
1ος Εξαίρετος Celtic Αγγελόπουλος Παν.
2ος Πολύ Καλός Red Αποστόλου Παν.
 
ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΦΥΛΗΣ: Celtic Αγγελόπουλος Παν.
 
 
1ο ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΕΚΤΡΟΦΕΙΟ : Psiharis Ventus-Ψυχάρης Χρήστος.
 
 
2ο ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΕΚΤΡΟΦΕΙΟ: Alex Afidnai –Δέδες Σπύρος.
 
ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΚΟΥΤΑΒΙ ΕΚΘΕΣΗΣ: Classic Point Roma the Eternal city- Μηλιώνης-Καλμπένη
 
ΑΝΑΠΛ.ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΚΟΥΤΑΒΙ ΕΚΘΕΣΗΣ: Tango of Sfagia- Κανδυλιάρης Παν.
 
ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΝΕΩΝ ΕΚΘΕΣΗΣ: Fedra tou Triantou -Τριάντος Γιωργ.
 
ΑΝΑΠΛ. ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΝΕΩΝ ΕΚΘΕΣΗΣ: Psiharis Ventus Pima -Αβραμίδης
 
 
ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΕΚΘΕΣΗΣ: Niko of Sfagia- Κανδυλιάρης Παν.
 
ΑΝΑΠΛ. ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΕΚΘΕΣΗΣ: Alex Afidnai Giuda -Δέδες Σπύρ.
 

Print Friendly, PDF & Email

Σχετικά Άρθρα

Τα cookies επιτρέπουν μια σειρά από λειτουργίες που ενισχύουν την εμπειρία σας στο ihunt.gr. Χρησιμοποιώντας αυτόν τον ιστότοπο, συμφωνείτε με τη χρήση των cookies, σύμφωνα με τις οδηγίες μας Αποδοχή Περισσότερα