Δείτε τα αναλυτικά αποτελέσματα των κλασικών αγώνων, της έκθεσης μορφολογίας και της αξιολόγησης ΕΦΥΠ που πραγματοποιήθηκαν στις 17,18 και 19 Μαΐου στο Φενεό Κορινθίας.
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΛΑΣΙΚΩΝ ΑΓΩΝΩΝ CACT ΣΕ ΟΡΤΥΚΙ ΕΚΤΡΟΦΗΣ 17-18-19 ΜΑΙΟΥ 2019 ΦΕΝΕΟΣ-ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ.
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 17/5/2019.
ΤΕΡΕΝ 1.ΣΕΤΤΕΡ.Κριτές: Marelli-Sormaz-Γκουζούνας.
1ος Εξαίρ.CACT Roval Miro Baraghini
2ος Εξαίρετος Block Barachini
3ος Εξαίρετος Roval Graffio Gavrilovic
Εξαίρετος Bale od Gastona Gavrilovic
Πολύ Καλός Kavadias Gina Σακαντάνης/Παχής
Πολύ Καλός Ebron Baraghini
Πολύ Καλός Donald del Duda Κλωνάρης/Γονιδάκης
Καλός Di Rodi Digal Λώτος/Παλμές
ΤΕΡΕΝ 2.ΠΟΙΝΤΕΡ.Κριτές: Sormaz- Marelli -Αντωνίου.
1ος Εξαίρ. CACT Zak Χρήστου/Μανωλάκης
2ος Πολύ Καλός Lamia di Ioannina Παππάς/Παυλίδης
3ος Πολύ Καλός Zana cane di Loumario Παρασκευάς-ΚουκουβάοςΛουλουδάκης
Πολύ Καλός Alice Τacinis Μπότσογλου/Μανωλάκης
Καλός Doukas di Varsos Team Βάρσος
Καλός Muska tou Petrochilou Πετρόχειλος
ΣΑΒΒΑΤΟ 18/5/2019.
ΤΕΡΕΝ 1.ΠΟΙΝΤΕΡ.Κριτές: Marelli -Τζάλλας-Καραγεωργόπουλος.
1ος Εξαίρετος Taison del Duda Γονιδάκης
2ος Εξαίρετος Alice Tacinis Μπότσογλου/Μανωλάκης
3ος Εξαίρετος Lamia di Ioannina Παππάς/Παυλίδης
Πολύ Καλός Zak Χρήστου/Μανωλάκης
Καλός Asso tou Petrochilou Πετρόχειλος
ΤΕΡΕΝ 2.ΣΕΤΤΕΡ.Κριτές: Marelli -Γιανναράς-Κασσιανίδης.
1ος Εξαίρετος Kavadias Tony Montana Simeons
2ος Εξαίρετος Robert Σακαντάνης/Παχής
3ος Εξαίρετος Nicolas Simeons Team Simeons
Πολύ Καλός Kavadias Adis Ράδος/Παχής
Πολύ Καλός Norths Face Simeons Team Simeons
Πολύ Καλός Phalantum Bulgari Simeons
Πολύ Καλός Roval Graffio Gavrilovic
Πολύ Καλός Galax Simeons
Πολύ Καλός Kavadias Gina Σακαντάνης/Παχής
Καλός Rapakoulias Genesis Morias Κιτσάκης/Ραπακούλιας
Καλός Azor el del Astro Σαβράμης/Παναγόπουλος
ΚΥΡΙΑΚΗ 19/5/2019.
ΤΕΡΕΝ 1.ΠΟΙΝΤΕΡ.Κριτές: Sormaz- Πονηρέας-Χαλαστάνης.
1ος Εξαίρ.CACT Lamia di Ioannina Παππάς/Παυλίδης
2ος Εξαίρετος Taison del Duda Γονιδάκης
3ος Εξαίρετος Ipsipetis Denis Τσαλαφούτας/Παναγόπουλος
Πολύ Καλός Zana cane di Loumario Παρασκευάς-Κουκουβάος/Λουλουδάκης
Καλός Asso tou Petrochilou Πετρόχειλος
ΤΕΡΕΝ 2.ΣΕΤΤΕΡ.Κριτές:Sormaz-Χριστάκος-Χήνος.
1ος Εξαίρ.CACT Roval Miro Baraghini
2ος Εξαίρ.RCACT Block Barachini
3ος Εξαίρετος Lolla Simeons Team Simeons
Εξαίρετος Cairo Simeons Team Simeons
Πολύ Καλός Kavadias Vito Corleone Kούκας/Παχής
Πολύ Καλός Azor el del Astro Σαβράμης/Παναγόπουλος
Πολύ Καλός Rapakoulias Genesis Morias Κιτσάκης/Ραπακούλιας
Πολύ Καλός Faster del Zagnis Τζίρμπης/Κοσμάς
Πολύ Καλός Vorras Πουλέτης-Λεμπέσης/Μεντές
Πολύ Καλός Nicolas Simeons Team Simeons
Πολύ Καλός Da Vinci Simeons Team Παυλίδες/Γρηγορίου
Πολύ Καλός Everest Simeons Team Tσίνας/Δουλκέρογλου
Πολύ Καλός Kavadias Gina Σακαντάνης/Παχής
Καλός Di Rodi Digal Λώτος/Παλμές
Καλός Alonso Di Viaggio Infinito Καραγιάννης/Μεντές
ΝΙΚΗΤΗΣ ΠΟΙΝΤΕΡ ΚΛΑΣΙΚΩΝ ΑΓΩΝΩΝ.
Lamia di Ioannina Παππάς/Παυλίδης
ΝΙΚΗΤΗΣ ΚΛΑΣΙΚΩΝ ΑΓΩΝΩΝ & ΣΕΤΤΕΡ.
Roval Miro Baraghini
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΕΦΥΠ – ΝΕΑΡΩΝ ΣΕ ΟΡΤΥΚΙ ΕΚΤΡΟΦΗΣ 18 ΜΑΙΟΥ 2019 ΦΕΝΕΟΣ -ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ.
ΣΑΒΒΑΤΟ 18/5/2019.
Τερέν 1.Κριτές : Τσιόπλης -Φραγκεδάκης-Πάτσης.
Τερέν 2. Κριτές: Πονηρέας-Παστός-Τσουκλείδης.
ΕΦΥΠ ΠΗΡΑΝ ΤΑ ΣΕΤΤΕΡ.
Zoro Λεμπέσης Θ.-Πουλέτης Μεντές Φ.
Appolon of Ntaoulas- Pyrgetos Ντάουλας Αχ.
Tzimi of Ntaoulas Pyrgetos Κουσκουνάς Ν.
Da Scarrpanto Lem Μπουλντάς Μάκα Ελ.
Telethrio Lousi Μικές Μάκα Ελ.
ΕΦΥΠ ΠΗΡΑΝ ΤΑ ΠΟΙΝΤΕΡ.
Skype Κανωτίδης-Κόιος
Chase Οταπασίδης Δουλκέρογλου
Martina tou Petrochilou Πετρόχειλος Αλεξ. Πετρόχειλος Θ.
Moira tou Petrochilou Πετρόχειλος Θ.
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 68ης ΕΚΘΕΣΗΣ ΜΟΡΦΟΛΟΓΙΑΣ 18/5/2019 – ΦΕΝΕΟΣ -ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ.
ΠΟΪΝΤΕΡ – ΚΡΙΤΗΣ: ΜΑΤΑ ΣΚΟΥΡΑ.
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΝΕΩΝ ΑΡΣΕΝΙΚΩΝ.
1ος Εξαίρετος CACJ Tomaxok Ni Kontogonis Κοντογώνης Νικ.
2ος Εξαίρετος RCACJ Molivios Ni Kontogonis Κοντογώνης Νικ.
3ος Εξαίρετος Psiharis Ventus Gaspar Τζίτζης Στ.
4ος Εξαίρετος Rizario Di Varsos Team Βάρσος Ιωαν.
Εξαίρετος Gesoulis Apollon Γκεσούλης Παν.
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΦΗΒΩΝ ΑΡΣΕΝΙΚΩΝ.
1ος Εξαίρετος Thorax of Sfagia Κανδυλιάρης Παν.
2ος Εξαίρετος Eros vom Muckenborn Μιχάλης Κων.
3ος Εξαίρετος Zolfo of Sfagia Κριμνιώτης Γ.
Πολύ Καλός Touranakos Gero Τουρανάκος Δημ.
Πολύ Καλός Olaf Porto di Cane Καπράλος Χρ.
Πολύ Καλός Rousko of Ntaoulas-Pyrgetos Παναγιωτακόπουλος Β.
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΟΙΚΤΗ ΑΡΣΕΝΙΚΩΝ.
1ος Εξαίρετος CAC Nero Erchia’s Αποσπόρης Ανδ.
2ος Εξαίρετος Pagasitikos Killer Βάρσος Ιωαν.
3ος Εξαίρετος Feo Παπαχρήστος Χ.
4ος Εξαίρετος Adis Λαουτάρης Νικ.
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΑΡΣΕΝΙΚΩΝ.
1ος Εξαίρετος RCAC Never di Ioannina Παππάς Β.
2ος Εξαίρετος Ramon Ράπτης Παν.
3ος Εξαίρετος Loupo Di Ioannina Παππάς Β.
4ος Εξαίρετος Back del Zaglas Θεοδοσόπουλος
Πολύ Καλός Devil Kifisia Χατζόπουλος Χρ.
Πολύ Καλός Gap tou Giappou Δημουλάς Κ.
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΝΕΩΝ ΘΗΛΥΚΩΝ.
1ος Εξαίρετος CACJ Metta del Duda Γονιδάκης Αγγ.
2ος Εξαίρετος RCACJ Orca Ni Kontogonis Κοντογώνης Ν.
3ος Εξαίρετος Mavri Arachni Ni Kontogonis Κοντογώνης Ν.
ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΝΕΩΝ: Metta del Duda Γονιδάκης Αγγ.
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΟΙΚΤΗ ΘΗΛΥΚΩΝ.
1ος Εξαίρετος CAC Mekka del Duda Στίλος Δημ.
2ος Εξαίρετος Galla od Ivanica Κανδυλιάρης Παν.
3ος Εξαίρετος Depy de la Pelineo Τσιακανίκας Στ.
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΘΗΛΥΚΩΝ.
1ος Εξαίρετος RCAC Lamia di Ioannina Παππάς Β.
2ος Πολύ Καλός Geisa tou Giappou Χατζιαργυρίου Θαν.
3ος Πολύ Καλός Greis tou Giappou Βλαντής-Βλάχος-Ηλιόπουλος
ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΦΥΛΗΣ: Mekka del Duda Στίλος Δημ.
ΑΓΓΛΙΚΟΙ ΣΕΤΤΕΡ – ΚΡΙΤΗΣ :SORMAZ DUSKO.
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΝΕΩΝ ΑΡΣΕΝΙΚΩΝ.
1ος Εξαίρετος CACJ Virtus Passionis Zano Τσαμαντάκης Γιωρ.
2ος Εξαίρετος RCACJ Virtus Passionis Zippo Τσαμαντάκης Γιωρ.
3ος Εξαίρετος Athmonon Asso Τσουκλείδης Γ.
4ος Εξαίρετος One Dream Kosmas Domino Κοσμάς Παν.
Εξαίρετος Alex Afidnai Mythos Δέδες Σπ.
Εξαίρετος Taro of Ntaoulas-Pyrgetos Κουσκουνάς Ν.
Πολύ Καλός Zoro Κωτσιόπουλος
Πολύ Καλός Tango Simeons Team Νάνος Γ.
Πολύ Καλός Tzimi of Ntaoulas-Pyrgetos Kουσκουνάς Ν.
ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΝΕΩΝ: Virtus Passionis Zano Τσαμαντάκης Γιωρ.
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΦΗΒΩΝ ΑΡΣΕΝΙΚΩΝ.
1ος Εξαίρετος CAC Braian Σκουζής Αν.
2ος Εξαίρετος Omar Τσουλφίδης Γ.
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΟΙΚΤΗ ΑΡΣΕΝΙΚΩΝ.
1ος Εξαίρετος Thriassio Land Borc Ηλιόπουλος Αγ.
2ος Εξαίρετος Fax del Zaglas Θεοδοσόπουλος Κ
3ος Εξαίρετος Chopin Χρυσοβερίδης Ν.
4ος Εξαίρετος Scott of Amazon Land Οικονόμου Μιχ.
Εξαίρετος Niou tou Tzirmpi Βλαχογιάννης A.
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΑΡΣΕΝΙΚΩΝ.
1ος Εξαίρετος RCAC San Arno Gruppo di Giorgio Δουλκέρογλου Γ.
2ος Εξαίρετος Alonso di Viaggio Infinito Καραγιάννης Φ.
3ος Εξαίρετος Blek Droserou Κανίδης-Moretti
4ος Εξαίρετος Souliotis Ark Ντάουλας Αχ.
Εξαίρετος Alf of Voudris Ματθαίου Κ.
Εξαίρετος Olaf Καλλής Στ.
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΒΕΤΕΡΑΝΩΝ ΑΡΣΕΝΙΚΩΝ.
1ος Εξαίρετος CACV Stil dei Scaini Γιολτσίδης-Θεοχάρης
2ος Εξαίρετος RCACV Karadimas West Kito Καραδήμας Β.
ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΦΥΛΗΣ: Braian Σκουζής Αν.
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΚΟΥΤΑΒΙΩΝ ΘΗΛΥΚΩΝ.
1ο Πολλά Υποσχόμενο Elsa Παντελίδης Χρ.
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΝΕΩΝ ΘΗΛΥΚΩΝ.
1ος Εξαίρετος CACJ Gouzelpe Kirki Γκουζούνας Δ.
2ος Εξαίρετος RCACJ Virtus Passionis Tonia Τσαμαντάκης Γ.
3ος Πολύ Καλός Me-Dentis Pinelopi Καπελάρης Χρ.
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΟΙΚΤΗ ΘΗΛΥΚΩΝ.
1ος Εξαίρετος CAC Circe della Bassana Τσαμαντάκης Γ.
2ος Εξαίρετος RCAC Lara Σκουζής Αν.
3ος Εξαίρετος Iris Δουλκέρογλου Γ.
4ος Εξαίρετος Pierias Dea Μάρτης Απ.
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΘΗΛΥΚΩΝ.
1ος Πολύ Καλός Siva Μουζακίτης Γ.
2ος Πολύ Καλός Athina Μπίτας Απ.
ΙΡΛΑΝΔΙΚΑ ΣΕΤΤΕΡ – Σκούρα Μάτα.
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΟΙΚΤΗ ΑΡΣΕΝΙΚΩΝ.
1ος Εξαίρετος CAC Timber von Makelter Κελπερή Μ.
2ος Πολύ Καλός Mythos of the Irish Red Hunters Κλείδωνας Ε.
3ος Πολύ Καλός Jaguar du val de loue Κλείδωνας Ε.
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΟΙΚΤΗ ΘΗΛΥΚΩΝ.
1ος Εξαίρετος CAC A Love is Born Potnia Red Σεσέλε Σταυρ.
2ος Πολύ Καλός Ira Martis Tolis Ασημακόπουλος Φ.
ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΦΥΛΗΣ: A Love is Born Potnia Red Σεσέλε Σταυρ.
ΓΚΟΡΝΤΟΝ ΣΕΤΤΕΡ – Σκούρα Μάτα.
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΝΕΩΝ ΑΡΣΕΝΙΚΩΝ.
1ος Εξαίρετος CACJ Double Dream Loveset Turn to the Perfection Τζίνας Ι.
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΝΕΩΝ ΘΗΛΥΚΩΝ.
1ος Εξαίρετος Double Dream Loveset Top Mafia Τζίνας Ι.
ΚΑΛ.ΝΕΩΝ-ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΦΥΛΗΣ: Double Dream Loveset Turn to the Perfection Τζίνας Ι.
1ο ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΕΚΤΡΟΦΕΙΟ : VIRTUS PASSIONIS -ΤΣΑΜΑΝΤΑΚΗΣ Γ.
2ο ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΕΚΤΡΟΦΕΙΟ : DI IOANNINA-ΠΑΠΠΑΣ ΒΥΡΩΝΑΣ
ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΝΕΩΝ ΕΚΘΕΣΗΣ : Metta del Duda Γονιδάκης Αγγ
ΑΝΑΠΛ. ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΝΕΩΝ ΕΚΘΕΣΗΣ : Virtus Passionis Zano-Τσαμαντάκης Γ.
ΑΝΑΠΛ. ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΕΚΘΕΣΗΣ: Braian Σκουζής Αν.
ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΕΚΘΕΣΗΣ: A Love is Born Potnia Red Σεσέλε Σταυρ.
Δείτε ακόμη : 1οι Κλασικοί Αγώνες : Η κυνοφιλία στην Ελλάδα ένα ακόμη βήμα μπροστά…..VIDEO
Κώστας Λουρής για το iHunt.gr