Αναλυτικά αποτελέσματα κλασικών αγώνων στο Φενεό

Δείτε τα αναλυτικά αποτελέσματα των κλασικών αγώνων, της έκθεσης μορφολογίας και της αξιολόγησης ΕΦΥΠ  που πραγματοποιήθηκαν στις 17,18 και 19 Μαΐου στο Φενεό Κορινθίας.

 ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΛΑΣΙΚΩΝ ΑΓΩΝΩΝ CACT  ΣΕ ΟΡΤΥΚΙ ΕΚΤΡΟΦΗΣ  17-18-19 ΜΑΙΟΥ 2019  ΦΕΝΕΟΣ-ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ.

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 17/5/2019.

ΤΕΡΕΝ 1.ΣΕΤΤΕΡ.Κριτές: Marelli-Sormaz-Γκουζούνας.
1ος Εξαίρ.CACT Roval Miro   Baraghini
2ος Εξαίρετος  Block    Barachini
3ος Εξαίρετος  Roval Graffio   Gavrilovic
Εξαίρετος  Bale od Gastona  Gavrilovic
Πολύ Καλός  Kavadias Gina   Σακαντάνης/Παχής
Πολύ Καλός  Ebron    Baraghini
Πολύ Καλός  Donald del Duda  Κλωνάρης/Γονιδάκης
Καλός  Di Rodi Digal   Λώτος/Παλμές

ΤΕΡΕΝ 2.ΠΟΙΝΤΕΡ.Κριτές: Sormaz- Marelli -Αντωνίου.
1ος Εξαίρ. CACT Zak    Χρήστου/Μανωλάκης
2ος Πολύ Καλός Lamia di Ioannina  Παππάς/Παυλίδης
3ος Πολύ Καλός         Zana cane di Loumario Παρασκευάς-ΚουκουβάοςΛουλουδάκης
Πολύ Καλός  Alice Τacinis   Μπότσογλου/Μανωλάκης
Καλός   Doukas di Varsos Team Βάρσος
Καλός   Muska tou Petrochilou Πετρόχειλος

ΣΑΒΒΑΤΟ 18/5/2019.

ΤΕΡΕΝ 1.ΠΟΙΝΤΕΡ.Κριτές: Marelli -Τζάλλας-Καραγεωργόπουλος.
1ος Εξαίρετος  Taison del Duda  Γονιδάκης
2ος Εξαίρετος  Alice Tacinis   Μπότσογλου/Μανωλάκης
3ος Εξαίρετος  Lamia di Ioannina  Παππάς/Παυλίδης
Πολύ Καλός  Zak    Χρήστου/Μανωλάκης
Καλός   Asso tou Petrochilou  Πετρόχειλος

ΤΕΡΕΝ 2.ΣΕΤΤΕΡ.Κριτές: Marelli -Γιανναράς-Κασσιανίδης.
1ος Εξαίρετος  Kavadias Tony Montana Simeons
2ος Εξαίρετος  Robert    Σακαντάνης/Παχής
3ος Εξαίρετος  Nicolas Simeons Team Simeons
Πολύ Καλός  Kavadias Adis   Ράδος/Παχής
Πολύ Καλός  Norths Face Simeons Team Simeons
Πολύ Καλός  Phalantum Bulgari  Simeons
Πολύ Καλός  Roval Graffio   Gavrilovic
Πολύ Καλός  Galax    Simeons
Πολύ Καλός  Kavadias Gina   Σακαντάνης/Παχής
Καλός   Rapakoulias Genesis Morias Κιτσάκης/Ραπακούλιας
Καλός   Azor el del Astro  Σαβράμης/Παναγόπουλος

ΚΥΡΙΑΚΗ 19/5/2019.

ΤΕΡΕΝ 1.ΠΟΙΝΤΕΡ.Κριτές: Sormaz- Πονηρέας-Χαλαστάνης.
1ος Εξαίρ.CACT Lamia di Ioannina  Παππάς/Παυλίδης
2ος Εξαίρετος  Taison del Duda  Γονιδάκης
3ος Εξαίρετος  Ipsipetis Denis   Τσαλαφούτας/Παναγόπουλος
Πολύ Καλός           Zana cane di Loumario Παρασκευάς-Κουκουβάος/Λουλουδάκης
Καλός   Asso tou Petrochilou  Πετρόχειλος

ΤΕΡΕΝ 2.ΣΕΤΤΕΡ.Κριτές:Sormaz-Χριστάκος-Χήνος.
1ος Εξαίρ.CACT Roval Miro   Baraghini
2ος Εξαίρ.RCACT Block    Barachini
3ος Εξαίρετος  Lolla Simeons Team  Simeons
Εξαίρετος  Cairo Simeons Team  Simeons
Πολύ Καλός  Kavadias Vito Corleone Kούκας/Παχής
Πολύ Καλός  Azor el del Astro  Σαβράμης/Παναγόπουλος
Πολύ Καλός  Rapakoulias Genesis Morias Κιτσάκης/Ραπακούλιας
Πολύ Καλός  Faster del Zagnis  Τζίρμπης/Κοσμάς
Πολύ Καλός  Vorras    Πουλέτης-Λεμπέσης/Μεντές
Πολύ Καλός  Nicolas Simeons Team Simeons
Πολύ Καλός  Da Vinci Simeons Team Παυλίδες/Γρηγορίου 
Πολύ Καλός  Everest Simeons Team  Tσίνας/Δουλκέρογλου
Πολύ Καλός  Kavadias Gina   Σακαντάνης/Παχής
Καλός   Di Rodi Digal   Λώτος/Παλμές
Καλός   Alonso Di Viaggio Infinito Καραγιάννης/Μεντές

ΝΙΚΗΤΗΣ ΠΟΙΝΤΕΡ ΚΛΑΣΙΚΩΝ ΑΓΩΝΩΝ.
Lamia di Ioannina  Παππάς/Παυλίδης

ΝΙΚΗΤΗΣ  ΚΛΑΣΙΚΩΝ ΑΓΩΝΩΝ & ΣΕΤΤΕΡ.
Roval Miro   Baraghini
 


 ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΕΦΥΠ - ΝΕΑΡΩΝ ΣΕ ΟΡΤΥΚΙ ΕΚΤΡΟΦΗΣ 18 ΜΑΙΟΥ  2019  ΦΕΝΕΟΣ -ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ.

ΣΑΒΒΑΤΟ 18/5/2019.

Τερέν 1.Κριτές : Τσιόπλης -Φραγκεδάκης-Πάτσης.
Τερέν 2. Κριτές: Πονηρέας-Παστός-Τσουκλείδης.

ΕΦΥΠ ΠΗΡΑΝ ΤΑ ΣΕΤΤΕΡ.
Zoro      Λεμπέσης Θ.-Πουλέτης Μεντές Φ.
Appolon of Ntaoulas- Pyrgetos     Ντάουλας Αχ.
Tzimi of Ntaoulas Pyrgetos      Κουσκουνάς Ν.
Da Scarrpanto Lem     Μπουλντάς Μάκα Ελ.
Telethrio  Lousi     Μικές  Μάκα Ελ.

ΕΦΥΠ ΠΗΡΑΝ ΤΑ ΠΟΙΝΤΕΡ.
Skype          Κανωτίδης-Κόιος
Chase      Οταπασίδης  Δουλκέρογλου
Martina tou Petrochilou   Πετρόχειλος Αλεξ. Πετρόχειλος Θ.
Moira tou Petrochilou       Πετρόχειλος Θ.


 ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ  68ης ΕΚΘΕΣΗΣ ΜΟΡΦΟΛΟΓΙΑΣ 18/5/2019 - ΦΕΝΕΟΣ -ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ.

ΠΟΪΝΤΕΡ - ΚΡΙΤΗΣ: ΜΑΤΑ ΣΚΟΥΡΑ.

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΝΕΩΝ ΑΡΣΕΝΙΚΩΝ.
1ος Εξαίρετος CACJ  Tomaxok Ni Kontogonis  Κοντογώνης Νικ.
2ος Εξαίρετος RCACJ  Molivios Ni Kontogonis  Κοντογώνης Νικ.
3ος Εξαίρετος   Psiharis Ventus Gaspar  Τζίτζης Στ.
4ος Εξαίρετος   Rizario Di Varsos Team  Βάρσος Ιωαν.
Εξαίρετος   Gesoulis Apollon   Γκεσούλης Παν.

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΦΗΒΩΝ ΑΡΣΕΝΙΚΩΝ.
1ος Εξαίρετος   Thorax of Sfagia   Κανδυλιάρης Παν.
2ος Εξαίρετος   Eros vom Muckenborn  Μιχάλης Κων.
3ος Εξαίρετος   Zolfo of Sfagia   Κριμνιώτης Γ.
Πολύ Καλός   Touranakos Gero   Τουρανάκος Δημ.
Πολύ Καλός   Olaf Porto di Cane   Καπράλος Χρ.
Πολύ Καλός   Rousko of Ntaoulas-Pyrgetos         Παναγιωτακόπουλος Β.

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΟΙΚΤΗ  ΑΡΣΕΝΙΚΩΝ.
1ος Εξαίρετος CAC  Nero Erchia's     Αποσπόρης Ανδ.
2ος Εξαίρετος   Pagasitikos Killer   Βάρσος Ιωαν.
3ος Εξαίρετος   Feo     Παπαχρήστος Χ.
4ος Εξαίρετος   Adis     Λαουτάρης Νικ.

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΡΓΑΣΙΑΣ  ΑΡΣΕΝΙΚΩΝ.
1ος Εξαίρετος RCAC  Never di Ioannina   Παππάς Β.
2ος Εξαίρετος   Ramon     Ράπτης Παν.
3ος Εξαίρετος   Loupo Di Ioannina   Παππάς Β.
4ος Εξαίρετος   Back del Zaglas   Θεοδοσόπουλος
Πολύ Καλός   Devil Kifisia    Χατζόπουλος Χρ.
Πολύ Καλός   Gap tou Giappou   Δημουλάς Κ.

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΝΕΩΝ ΘΗΛΥΚΩΝ.
1ος Εξαίρετος CACJ  Metta del Duda   Γονιδάκης Αγγ.
2ος Εξαίρετος RCACJ  Orca Ni Kontogonis   Κοντογώνης Ν.
3ος Εξαίρετος   Mavri Arachni Ni Kontogonis Κοντογώνης Ν.

ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΝΕΩΝ: Metta del Duda   Γονιδάκης Αγγ.

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΟΙΚΤΗ  ΘΗΛΥΚΩΝ.
1ος Εξαίρετος CAC  Mekka del Duda   Στίλος Δημ.
2ος Εξαίρετος   Galla od Ivanica   Κανδυλιάρης Παν.
3ος Εξαίρετος   Depy de la Pelineo   Τσιακανίκας Στ.

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΡΓΑΣΙΑΣ  ΘΗΛΥΚΩΝ.
1ος Εξαίρετος RCAC  Lamia di Ioannina   Παππάς Β.
2ος Πολύ Καλός   Geisa tou Giappou   Χατζιαργυρίου Θαν.
3ος Πολύ Καλός   Greis tou Giappou            Βλαντής-Βλάχος-Ηλιόπουλος

ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΦΥΛΗΣ: Mekka del Duda   Στίλος Δημ.

ΑΓΓΛΙΚΟΙ ΣΕΤΤΕΡ -  ΚΡΙΤΗΣ :SORMAZ DUSKO.

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΝΕΩΝ ΑΡΣΕΝΙΚΩΝ.
1ος Εξαίρετος CACJ  Virtus Passionis Zano   Τσαμαντάκης Γιωρ.
2ος Εξαίρετος RCACJ  Virtus Passionis Zippo   Τσαμαντάκης Γιωρ.
3ος Εξαίρετος   Athmonon Asso   Τσουκλείδης Γ.
4ος Εξαίρετος   One Dream Kosmas Domino  Κοσμάς Παν.
Εξαίρετος   Alex Afidnai Mythos   Δέδες Σπ.
Εξαίρετος   Taro of Ntaoulas-Pyrgetos  Κουσκουνάς Ν.
Πολύ Καλός   Zoro      Κωτσιόπουλος
Πολύ Καλός   Tango Simeons Team   Νάνος Γ.
Πολύ Καλός   Tzimi of Ntaoulas-Pyrgetos  Kουσκουνάς Ν.

ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΝΕΩΝ: Virtus Passionis Zano   Τσαμαντάκης Γιωρ.

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΦΗΒΩΝ ΑΡΣΕΝΙΚΩΝ.
1ος Εξαίρετος CAC  Braian     Σκουζής Αν.
2ος Εξαίρετος   Omar     Τσουλφίδης Γ.

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΟΙΚΤΗ  ΑΡΣΕΝΙΚΩΝ.
1ος Εξαίρετος   Thriassio Land Borc   Ηλιόπουλος Αγ.
2ος Εξαίρετος   Fax del Zaglas    Θεοδοσόπουλος Κ
3ος Εξαίρετος   Chopin     Χρυσοβερίδης Ν.
4ος Εξαίρετος   Scott of Amazon Land  Οικονόμου Μιχ.
Εξαίρετος   Niou tou Tzirmpi   Βλαχογιάννης A.

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΡΓΑΣΙΑΣ  ΑΡΣΕΝΙΚΩΝ.
1ος Εξαίρετος RCAC  San Arno Gruppo di Giorgio  Δουλκέρογλου Γ.
2ος Εξαίρετος   Alonso di Viaggio Infinito  Καραγιάννης Φ.
3ος Εξαίρετος   Blek Droserou    Κανίδης-Moretti
4ος Εξαίρετος   Souliotis Ark    Ντάουλας Αχ.
Εξαίρετος   Alf of Voudris    Ματθαίου Κ.
Εξαίρετος   Olaf     Καλλής Στ.

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΒΕΤΕΡΑΝΩΝ ΑΡΣΕΝΙΚΩΝ.
1ος Εξαίρετος CACV  Stil dei Scaini          Γιολτσίδης-Θεοχάρης
2ος Εξαίρετος RCACV Karadimas West Kito   Καραδήμας Β.

ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΦΥΛΗΣ: Braian     Σκουζής Αν.

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΚΟΥΤΑΒΙΩΝ ΘΗΛΥΚΩΝ.
1ο Πολλά Υποσχόμενο  Elsa     Παντελίδης Χρ.

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΝΕΩΝ ΘΗΛΥΚΩΝ.
1ος Εξαίρετος CACJ  Gouzelpe Kirki   Γκουζούνας Δ.
2ος Εξαίρετος RCACJ  Virtus Passionis Tonia  Τσαμαντάκης Γ.
3ος Πολύ Καλός   Me-Dentis Pinelopi   Καπελάρης Χρ.

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΟΙΚΤΗ  ΘΗΛΥΚΩΝ.
1ος Εξαίρετος CAC  Circe della Bassana   Τσαμαντάκης Γ.
2ος Εξαίρετος RCAC  Lara     Σκουζής Αν.
3ος Εξαίρετος   Iris     Δουλκέρογλου Γ.
4ος Εξαίρετος   Pierias Dea    Μάρτης Απ.

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΡΓΑΣΙΑΣ  ΘΗΛΥΚΩΝ.
1ος Πολύ Καλός   Siva     Μουζακίτης Γ.
2ος Πολύ Καλός   Athina     Μπίτας Απ.

ΙΡΛΑΝΔΙΚΑ  ΣΕΤΤΕΡ - Σκούρα Μάτα.

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΟΙΚΤΗ ΑΡΣΕΝΙΚΩΝ.
1ος Εξαίρετος  CAC  Timber von Makelter   Κελπερή Μ.
2ος Πολύ Καλός   Mythos of the Irish Red Hunters  Κλείδωνας Ε.
3ος Πολύ Καλός   Jaguar du val de loue   Κλείδωνας Ε.

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΟΙΚΤΗ ΘΗΛΥΚΩΝ.
1ος Εξαίρετος  CAC  A Love is Born Potnia Red  Σεσέλε Σταυρ.
2ος Πολύ Καλός   Ira Martis Tolis    Ασημακόπουλος Φ.

ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΦΥΛΗΣ: A Love is Born Potnia Red  Σεσέλε Σταυρ.

ΓΚΟΡΝΤΟΝ  ΣΕΤΤΕΡ - Σκούρα Μάτα.

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΝΕΩΝ ΑΡΣΕΝΙΚΩΝ.
1ος Εξαίρετος CACJ Double Dream Loveset Turn to the Perfection Τζίνας Ι.

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΝΕΩΝ ΘΗΛΥΚΩΝ.
1ος Εξαίρετος    Double Dream Loveset Top Mafia  Τζίνας Ι.

ΚΑΛ.ΝΕΩΝ-ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΦΥΛΗΣ: Double Dream Loveset Turn to the Perfection Τζίνας Ι.

1ο ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΕΚΤΡΟΦΕΙΟ : VIRTUS PASSIONIS -ΤΣΑΜΑΝΤΑΚΗΣ Γ.

2ο ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΕΚΤΡΟΦΕΙΟ : DI IOANNINA-ΠΑΠΠΑΣ ΒΥΡΩΝΑΣ

ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΝΕΩΝ ΕΚΘΕΣΗΣ : Metta del Duda Γονιδάκης Αγγ

ΑΝΑΠΛ. ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΝΕΩΝ ΕΚΘΕΣΗΣ : Virtus Passionis Zano-Τσαμαντάκης Γ.

ΑΝΑΠΛ. ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΕΚΘΕΣΗΣ: Braian   Σκουζής Αν.

ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΕΚΘΕΣΗΣ: A Love is Born Potnia Red     Σεσέλε Σταυρ.

Δείτε ακόμη : 1οι Κλασικοί Αγώνες : Η κυνοφιλία στην Ελλάδα ένα ακόμη βήμα μπροστά.....VIDEO

Κώστας Λουρής για το iHunt.gr

About the Author
Εικόνα admin

admin